Aktuality

Sledujte aktuální dění naší společnosti.

Valašský bál Lukov u Zlína 15.2.2020

Sobotu 15. 2. 2020 jsme strávili na Valašsku! 49. valašský bál v Lukově u Zlína byl plný nejen místních krojů. Celý večer doprovázel úžasný program s živou muzikou a nechybělo ani taneční vystoupení. :-)

Fotbalový ples Hlinsko pod Hostýnem 7.2.2020

V pátek 7.2.2020 jsme zavírali na akci, která se konala jen pár kilometrů od našeho domova. :-) Na fotbalovém plese v Hlinsku pod Hostýnem jsme potkali nejen místní sportovce, ale i naše přátele a kamarády. :-)  

Ples Mikroregionu Slušovicko 25.1.2020

Sobotu 25. 1. 2020 jsme měli opravdu nabitou! Nejen, že jsme se zúčastnili dětského karnevalu v Tymy centru, ale také jsme se objevili na nádherném plese Mikroregionu Slušovice.  

Dětský Karneval v SVČ TYMY Holešov (25.01.2020)

V sobotu 25. 1. 2020 jsme připravili interaktivní fotokoutek pro děti, které dorazily na karneval do SVČ Tymy v Holešově. Samozřejmostí je přizpůsobení pozadí fotografie typu akce či umístění data a místa konání.  

Vánoční večírek firmy Z-STYLE (20.12.2019)

Další naše společná spolupráce s úžasnou firmou Z-STYLE, tentokrát jsme se zúčastnili Vánočního večírku v Lesním Hotelu ve Zlíně, kde jsme fotokoutek přizpůsobili do stylu večírku "Black & White". :-)

Tvorba rekvizit na míru

Sada rekvizit je součástí každého balíčku. Můžete si buď vybrat rekvizity, které se hodí na vaši akci nebo necháte výběr na nás. Nabízíme i možnost výroby rekvizit na míru. :-)

Objevte Východní Moravu - firemní akce

Tam, kde je zapotřebí mít kvalitní výsledek, nesmíme chybět - protože kvalita výsledných fotografií a profesionalita je naší nejvyšší prioritou! Zpestření pro všechny hosty na Vaši firemní akci či večírek. :-)