FOTOBUDKA

S OKAMŽITÝM TISKEM FOTOGRAFIÍ

Fotokoutek jedině s naší zábavnou 📸 fotobudkou, která 🚗 přijede, všechny 💁nafotí, 📨 vytiskne, ale hlavně pobaví! 🥳 Na výběr navíc máte k dispozici libovolný počet 🌅 pozadí.
Hodím se na 💍 svatby, 🥳 oslavy narozenin, 🥂 firemní akce či večírky, zkrátka všude, kde chcete mít originální vzpomínku. 😊

ORIGINÁLNÍ SOFTWARE

Naše fotobudka má vymazlený software do posledního detailu! Graficky vyladěný, stabilní, s mnoha vychytávky.

BEZKONKURENČNÍ MONITOR

Oproti ostatním fotobudkám disponujeme velkým 24" palcovým dotykovým displejem, který slouží pro ovládání programu, zobrazení a výběru fotografií před tiskem.

Na našem monitoru se krásně uvidíte naživo, přímo s Vámi zvoleným pozadím. Na výběr máte samozřejmě vždy z více fotografií, vyberete si z několika fotografií vyfocených několik sekund po sobě.

PROFESIONÁLNÍ FOTOAPARÁT

Zakládáme si hlavně na maximální kvalitě, i proto jsme se rozhodli naši fotobudku vybavit profesionálním fotoaparátem s obrazovým snímačem Full frame.

Tyhle fotoaparáty jsou vyhledávány především pro svou vysokou kvalitu obrazu. Mnohdy přináší Full Frame i vyšší rozlišení, takže díky tomu máte možnost například větších a kvalitnějších výtisků z našich fotografií v digitální podobě.

VYSOKORYCHLOSTNÍ TISKÁRNA

Naše fotobudka disponuje nejrychlejší profesionální tiskárnou, která dokáže produkovat až 400 výtisků za hodinu. První fotografie je připravena k vytisknutí za méně než 10 sekund, další za cca 9 vteřin, tím dokážeme zaručit fotokoutek bez front.

ŠPIČKOVÝ DESIGN

Tím že máme rádi dokonalost, je pro nás i důležité aby celkový vzhled fotobudky vzbuzoval špičkový dojem. Náš grafik nám připravil veškeré grafické podklady jak pro webové stránky, sociální sítě, reklamu tak i celkový vzhled fotobudky aby byl všude sjednocený moderní design. Naše fotobudka bude i ozdobou Vaší akce.

KLÍČOVACÍ PLÁTNO

Naše panoramatické pozadí rozměrech 2,3 × 4 m je ideální pro fotografování větších skupin přímo na místě samotné akce, ideální se hodí například pro svatby, maturitní plesy a jiné důležité životní události.

Jde o Vámi vybraná digitální pozadí, které si mohou hosté měnit přímo v průběhu Vaší akce. Na výběr pro Vás máme připravených mraky odzkoušených pozadí z naší galerie, případně pozadí vybíráme společně s Vámi dle Vašich individuálních požadavků z naší fotobanky.

NEOMEZENÝ POČET VÝTISKŮ

Během pronájmu naší fotobudky tiskneme fotografie v neomezeném množství. Proč si lámat hlavu s nějakými počty. Vytiskneme přesně tolik kopií, kolik si jen budete přát. Veškeré fotografie z akce navíc obdržíte do 24 hodin od skončení v digitální podobě ke stažení.

HROMADA ZÁBAVNÝCH REKVIZIT

Rekvizity jsou nedílnou součástí téměř každé akce. Paruky, masky, brýle, doutníky a další mraky zábavných doplňků, nesmí samozřejmě chybět ani originální bavící cedulky, které dokážeme přizpůsobit na míru, dle vašich představ.

Fotokoutek jednoduše a bez starostí s naší fotobudkou s dokonalým výsledkem

Jednoduše a bez starostí s dokonalým výsledkem.